با ما تماس بگیرید
021-88937421
محصول تصادفی
چاپ سی دی
چاپ سی دی
 


در صنعت چاپ سی دی    همانطور که ذکر شد دو نوع تکنولوژی برای تولیدوچاپ سی دی وجود داردکه به آن می پردازیم.
سی دی اولین اختراع بشـر از نوار کاست و فلاپی دیسک بود که دنیای اطلاعات را کاملاً دگرگون کردو سهـم بسیـار بالایی را در صنعت موسیقی , فیلم وانتقال داده را به خود اختصاص داده و مصرف بسیـار بالایی در جهان دارد.
CD ها با ظرفیت 700 MB به بازار عرضه شد و تا به امروز با تعین ظرفیت در بازار جهـانی موجود می باشد.
در کشور ما CD در صنعت تبلیغات بسیار مصرف دارد CD های مورد استفاده در صنعت تبلیغات بسیار مصرف دارد. تولید سی دی  به شکر خدا در کشور ما به صورت انبوه می باشد و تقریباً CD مصرفی کشور ما به وسیله تولیدات کارخانه های ایرانی تأمین می شود و واردات محدودی در این زمینه انجام می شود .
شرکت سی دی نقش با دارا بودن نمایندگی از شرکت های Fortex و مدیسک یکی از عاملین بخش CD در تهران می باشد و در این راستا خدمات چاپ سوپر دیجیتال صنعتی را با کیفیت هشت رنگ همزمان 4800 dpi با استفاده از دستگاههای ژاپنی ارائه می نماید.
از مزایای چاپ دیجیتال امکان تولید و چاپ CD در هر تیراژ حتی 100 عدد را می توان نام برد سرعت بالا و امکان تنوع مستر یا محتوای رایتی می توان اشاره کرد.
سیستم رایت CD در سی دی نقش به وسیله داپلیـکیتورهای کاملاً صنعتی ساخت کشور تایوان انجام می شود .سرعت رایت در شرکت سی دی نقش 24x می باشد که سازگاری کامل را با تمامی درایورهای موجود در بازار ایران را دارد و بدون هیچ مشکلی در سیستم های مورد استفاده ایران به استفاده می رسد .

چاپ سی دی چاپ دی وی دی


در صنعت چاپ DVD همانطور که ذکر شد سه نوع تکنولوژی وجود دارد که به اختصار توضیح خواهیم داد.
DVD بعد از اختراع CD یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی های ذخیره اطلاعات می باشد که امروز سهم بسیار عظیمی را در انتقال داده به عهده دارد.
DVD ها بر چند نوع تولید و عرضه می شود که مهمترین امتیاز DVD ظرفیت قابل توجه DVD می باشد که استفاده می شود که تا به امروز سه نوع DVD4.7GB و DVD 9 GB و DVD DB LAYER عرضه می شود.
DVD های قابل استفاده در چاپ دیجیتال از DVD های پرینـتیبل استفاده می شود که سطح آنها مانند کاغذ می ماند و قابلیت چاپ 8 رنگ با دستگاه ژاپنی را با 4800 dpi دارد.
در کشور ما به علت محدود بودن تولیدات DVD مقدار زیادی DVD قابل چاپ (پرینتیبل)وارد می شود که ساخت کشور های تایوان و چین می باشند که بعضی از نامهای معروف آنها به نامهای Princo , Morbit , MZ ,TGATE این DVD ها از کیفیت چاپ و رایت بالایی برخوردارند که تا به حال سرعت Printable 16x به بازار آمده استدر DVD نکته قابل توجه می توان به -R و +R بودن آنها توجه کرد که این استاندارد سازگاری با دستگاههای DVD PLAYER و DVD WRITER  های گوناگون میباشد که در ایران –R بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
 
تکثیر صنعتیCD , DVD
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکثیر صنعتی سی دی و دی وی دی بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

چاپ افست استمپری CD , DVD
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ افست استمپری سی دی و دی وی دی بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

چاپ دیجیتال CD , DVD
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ سی دی و دی وی دی بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

صفحه نخست    |     مشتریان ما    |     محصولات    |     مالتی مدیا    |     بسته بندی    |     تماس با ما
کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت سی دی نقش محفوظ است