با ما تماس بگیرید
021-88937421
محصول تصادفی
چاپ سی دی ،چاپ دی وی دی،چاپ افست سی دی، چاپ افست دی وی دی

 CD.چاپcd.چاپdvd.چاپ روی cd.چاپ روی dvd.چاپ روی سی دی.چاپ روی دی وی دی.چاپ مینی سی دی.چاپ

 

ر این تکنولوژی که در حال حاضر با پیشرفته ترین تکنولوژی تولید DVD به صورت انبوه می باشد از مستر DVD شما یک قالب آلومنیومی به وسیله دستگاهها کاملاً پیشرفته تهیه می شود که stomper یا استمپر نامیده می شود. 
در کارخانه پس از تولید و ضرب (پلی کربنات DVD ) دیتا ( اطلاعات ) شما به روی DVD, Replicate می شود. و پس از تولید به خط تولید چاپ افست یا سیلک اسکرین فرستاده شه و پس از چاپ افست یا سیلک اسکرین فرستاده شده و پس از چاپ افست پنج رنگ یا سیلک اسکرین پنج رنگ که همان افست در صنعت کاغذ می باشدو دارای کیفیت بسیـار بالایی از نظر رایت و چاپ است و از مزیات این نوع چاپ و رایت می توان به تیراژ بالا و خروجی روزانه 000/70 عدد در روز اشاره کرد و ماندگاری بالاتری به نسبت DVDو CD های رایتی را داراست. شرکت سی دی نقش با بهره گیری از دستگاههای پیشرفته تولید استمپری ساخت آلمان و سوئیس در خدمت شما هموطن گرامی می باشد

 

 


در صنعت چاپ CD همانطور که ذکر شد دو نوع تکنولوژی برای تولیدوچاپ CD وجود داردکه به آن می پردازیم.
CD اولین اختراع بشـر از نوار کاست و فلاپی دیسک بود که دنیای اطلاعات را کاملاً دگرگون کردو سهـم بسیـار بالایی را در صنعت موسیقی , فیلم وانتقال داده را به خود اختصاص داده و مصرف بسیـار بالایی در جهان دارد.
CD ها با ظرفیت 700 MB به بازار عرضه شد و تا به امروز با تعین ظرفیت در بازار جهـانی موجود می باشد.
در کشور ما CD در صنعت تبلیغات بسیار مصرف دارد CD های مورد استفاده در صنعت تبلیغات بسیار مصرف دارد. تولید CD به شکر خدا در کشور ما به صورت انبوه می باشد و تقریباً CD مصرفی کشور ما به وسیله تولیدات کارخانه های ایرانی تأمین می شود و واردات محدودی در این زمینه انجام می شود .
شرکت سی دی نقش با دارا بودن نمایندگی از شرکت های Fortex و مدیسک یکی از عاملین بخش CD در تهران می باشد و در این راستا خدمات چاپ سوپر دیجیتال صنعتی را با کیفیت هشت رنگ همزمان 4800 dpi با استفاده از دستگاههای ژاپنی ارائه می نماید.
از مزایای چاپ دیجیتال امکان تولید و چاپ CD در هر تیراژ حتی 100 عدد را می توان نام برد سرعت بالا و امکان تنوع مستر یا محتوای رایتی می توان اشاره کرد.
سیستم رایت CD در سی دی نقش به وسیله داپلیـکیتورهای کاملاً صنعتی ساخت کشور تایوان انجام می شود .سرعت رایت در شرکت سی دی نقش 24x می باشد که سازگاری کامل را با تمامی درایورهای موجود در بازار ایران را دارد و بدون هیچ مشکلی در سیستم های مورد استفاده ایران به استفاده می رسد .
ارسال شده در تاریخ : 1397/07/26
تکثیر صنعتیCD , DVD
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکثیر صنعتی سی دی و دی وی دی بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

چاپ افست استمپری CD , DVD
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ افست استمپری سی دی و دی وی دی بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

چاپ دیجیتال CD , DVD
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ سی دی و دی وی دی بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

صفحه نخست    |     مشتریان ما    |     محصولات    |     مالتی مدیا    |     بسته بندی    |     تماس با ما
کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت سی دی نقش محفوظ است